NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN – ZNOJEMSKÁ PODOBLAST

Šampion a vítězové kategorií 2017

 

Šampion a vítěz kategorie A – bílá vína suchá a polosucháHibernal_2016

Hibernal 2016 pozdní sběr – Vinařství Jan Plaček/Ing. Jan Plaček

Kategorie B – bílá vína polosladká

Ryzlink rýnský 2016 pozdní sběr – VINNÉ SKLEPY MARŠOVICE v.o.s.

Kategorie C – sladká vína (bílá, růžová i červená)

Ryzlink rýnský 2015 ledové víno – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie D – růžová vína

Cabernet Sauvignon rosé 2016 výběr z hroznů – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie E – červená vína suchá a polosuchá vína

Rulandské modré 2015 pozdní sběr – Vinselekt Michlovský a.s.

 Nejlepší kolekce: Vinařství Hanzel s r.o. – Miroslav

Výsledky Národní soutěže vín 2017 – Znojemská podoblast

 

Šampion a vítězové kategorií 2016

 

Šampion a vítěz kategorie A – bílá vína suchá a polosuchá (ze 132)nsv-zno-sampion-2016-saldorfsky-kravak-2015-ps

Šaldorfský kravák 2015 pozdní sběr – Vinařství Piálek & Jäger s.r.o.

Kategorie B – bílá vína polosladká (ze 75)

Hibernal 2015 pozdní sběr – Vinařství Waldberg Vrbovec s.r.o.

Kategorie C – sladká vína (bílá, růžová i červená) ( z 16)

Ryzlink rýnský 2015 ledové víno – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie D – růžová vína (z 8)

Cabernet Sauvignon rosé 2015 výběr z hroznů – Znovín Znojmo a.s.

Kategorie E – červená vína suchá a polosuchá vína (z 48)

Svatovavřinecké 2013 kabinetní víno – Vinselekt Michlovský a.s.

Nejlepší kolekce: Vinařství Waldberg Vrbovec s.r.o.

Výsledky Národní soutěže vín 2016 – Znojemská podoblast

 

Šampion a vítězové kategorií 2015

 

Šampion a vítěz kategorie A – bílá vína suchá a polosucháampionnsvznojemskpodoblasti2015-vz14vocwaldbergvrbovec

Veltlínské zelené 2014 VOC Znojmo – VINAŘSTVÍ WALDBERG VRBOVEC, s. r. o.

Kategorie B – bílá vína polosladká

Ryzlink rýnský 2013 VOC Znojmo – Vinařství LAHOFER, a. s.

Kategorie C – sladká vína (bílá, růžová i červená)

Tramín červený 2005 výběr z bobulí – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie D – růžová vína

PLACIDUS rosé classic 2014 jakostní víno známkové – Rajhradské klášterní, s. r. o.

Kategorie E – červená vína suchá a polosuchá vína

Svatovavřinecké 2013 jakostní víno odrůdové – Ing. Ladislav Musil

Kategorie F – červená vína polosladká vína

Zweigeltrebe 2011 výběr z hroznů – Vinařství Hulata

Kategorie G – jakostní šumivá vína

Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut 2013 jakostní šumivé víno s.o. – BOHEMIA SEKT, s. r. o.

Nejlepší kolekce: Vinselekt Michlovský, a. s.

Výsledky Národní soutěže vín 2015 – Znojemská podoblast

 

Šampion a vítězové kategorií 2014

 

Kategorie A – bílá vína suchá a polosuchá10037453-25387411-thumbnail

Sauvignon 2013 VOC – Vinařství Hanzel, s. r. o.

Kategorie B – bílá polosladká

Kerner 2013 výběr z hroznů – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie C – sladká vína (bílá, růžová i červená)

Rulandské šedé 2009 ledové víno – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie D – růžová vína

Cabernet Sauvignon Rosé 2013 pozdní sběr – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie E – červená suchá a polosuchá vína

Cabernet Sauvignon 2011 pozdní sběr – Ivana Nápravová

Kategorie G – jakostní šumivá vína

Chateau Radyně extra brut 2011 jakostní šumivé víno s.o. – BOHEMIA SEKT, s. r. o.

Nejlepší kolekce: Vinařství Piálek & Jäger s.r.o. – Nový Šaldorf

Výsledky Národní soutěže vín 2014 – Znojemská podoblast

 

Šampion a vítězové kategorií 2013

 

Kategorie A – bílá vína suchá a polosucháampionnsv-znojemskpodoblast2013

Sauvignon, pozdní sběr 2012 – Vinařství LAHOFER, a. s.

Kategorie B – bílá polosladká

Rulandské bílé, pozdní sběr 2011 – Vinařství Hanzel, s. r. o.

Kategorie C – sladká vína

Rulandské šedé, ledové víno 2009 – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie D – růžová vína

Rulandské modré, Flower line, pozdní sběr 2012 – VINAŘSTVÍ MIKROSVÍN MIKULOV, a.s.

Kategorie E – červená vína

Šampion a vítěz kategorie: Rulandské modré, výběr z hroznů 2011 – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie F – červená polosladká vína

Zweigeltrebe, výběr z hroznů 2011 – Vinařství Hulata

 Kategorie G – jakostní šumivá vína s.o.

Znovín de Lux Demi sec, jakostní šumivé víno s.o. 2009 – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Nejlepší kolekce:

Vinařství WALDBERG VRBOVEC, s. r. o.

Výsledky Národní soutěže vín 2013 – Znojemská podoblast

 

Šampion a vítězové kategorií 2012

 

Kategorie A – bílá vína suchá a polosuchánsv-znojemsko-sampion-2012

Šampion a vítěz kategorie: Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2011 – Vinné sklepy Valtice, a. s.

Kategorie B – bílá polosladká

Chardonnay, výběr z hroznů 2011 – Vinařství Waldberg Vrbovec

Kategorie C – sladká vína

Rulandské šedé, ledové víno 2009 – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Kategorie D – růžová vína

Zweigeltrebe ROSÉ, pozdní sběr 2011 – AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a. s.

Kategorie E – červená vína

Svatovavřinecké pozdní sběr 2009 Vinařství Hulata

Kategorie F – sekty s.o.

Znovín de Lux Demi sec, jakostní šumivé víno s.o. 2009 – ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.

Nejlepší kolekce:

AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a. s.

Výsledky Národní soutěže vín 2012 – Znojemská podoblast

 

Šampion a vítězové kategorií 2011

 

Kategorie A – bílá vína suchá a polosuchá

Šampion a vítěz kategorie: Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2009, ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Kategorie B – bílá polosladká

Vítěz kategorie: Tramín červený, výběr z hroznů 2009, ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Kategorie C – sladká vína

Vítěz kategorie: Ryzlink vlašský, slámové víno 2010, Nápravová Ivana

Kategorie D – růžová vína

Vítěz kategorie: Zweigeltrebe, pozdní sběr 2010, Tereza Kasparová

Kategorie E – červená vína

Vítěz kategorie: Zweigeltrebe, kabinetní víno 2010, VINAŘSTVÍ WALDBERG VRBOVEC s.r.o.

Kategorie F – sekty s.o.

Vítěz kategorie: Bohemia Sekt Prestige demi sec, jakostní šumivé víno s.o. 2009, BOHEMIA SEKT, a.s.

Nejlepší kolekce

ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

 

Kompletní výsledky: dle odrůddle firem

 

Statut Národní soutěže vín – Znojemská podoblast